Огляд кулінарного 3D принтера 3D Food Printer XYZprinting: шоколадна цукерка за 7 хвилин

Огляд кулінарного 3D принтера 3D Food Printer XYZprinting: шоколадна цукерка за 7 хвилин

3D принтер 3D Food Printer, створений тайванською компанією XYZprinting, друкує печиво, шоколадні цукерки та навіть піцу! Витратним матеріалом для кулінарного 3D принтера є тісто, шоколад або крем – і все це готується самостійно. За 10 хвилин 3D Food Printer може приготувати шоколадну цукерку або фігурне печиво.

Комплектація та підключення

3D принтер надходить до користувача із усім необхідним для друку – тує є заламінована паперова лінійка для калібрування, набір пергаментної бумаги , а також USB кабель, кабель та блок живлення.

Перед початком друку 3D принтер потрібно зібрати– користувачу необхідно встановити дверцята, поставити 3 картриджі, пластину камери друку та знімний підніс. На це потрібно не більше 10 хвилин.

Далі 3D Food Printer підключається до розетки, вмикається і на 5-дюймовому РК-дисплеї висвічується меню. Інтерфейс меню простий та зрозумілий, тут є дві опції – або зробити, або налаштувати. Обравши опцію «Make» відкривається меню вибору моделі для друку.

Моделі для друку можна обирати як з бази 3D принтера, так і з бази програми XYZprinting, яку можна завантажити на офіційному сайті. Також можна знайти підходящу модель у будь-якій 3D бібліотеці та друкувати з підключеної флешки. Всі обєкти, що є на флешці, відображаються у меню рецептів USB.

Технологія друку

Принцип друку, реалізований в 3D Food Printer XYZprinting, простий: витратні матеріали, закладені в контейнери, виходять під тиском та пошарово формують фігуру. На друк одного маленького об’єкту низького рівня складності потрібно від 7 до 15 хвилин.

3D принтер не запікає об’єкти, тому надруковані тістечко чи піцу потрібно окремо випікати. Максимальний розмір надрукованого печива – 15 х 20 х 15 см.

Витратні матеріали

Особливість і перевага 3D принтера 3D Food Printer XYZprinting – це витратні матеріали, які готуються власноруч. В інструкції до 3D принтера XYZprinting є детальні рецепти тіста для друку. Фактично, друкувати можна з будь-якої пастоподібної речовини, яка тримає форму – це може бути шоколад, крем, тісто. Є також рецепт піци. Запорукою вдалого результату друку є консистенція субстанції – вона має бути не надто рідка, але і не надто густа.

Використання

Сценарії використання кулінарного 3D принтер 3D Food Printer XYZprinting насправді не обмежені. Він призначений як для розваги, так і для роботи. Це можуть бути кафе, кондитерські та ресторани, де 3D Food Printer XYZprinting  створюватиме декор для випічки та тістечок, так як 3D принтер може друкувати не лише об’єкти з нуля, але й доповнювати вже зроблені. 3D Food Printer може бути центральним елементом в концептуальному кафе, або в різноманітних дитячих розважальних центрах. 

comments powered by Disqus
 
Top