Cтратегічний безпілотник «Нічний сторож» від Textron дебютував на авіашоу у Парижі (відео)

Cтратегічний безпілотник «Нічний сторож» від Textron дебютував на авіашоу у Парижі (відео)

Textron представив свій тактичний безпілотник «Nightwarden» на авіашоу у Париж-Ле Бурже. Останній варіант аеронавігаційного безпілотного літального апарату AAI RQ-7, «Nightwarden» - це готова версія для розробки Shadow M2, який вперше вилетів в 2012 році.

Паризьке авіашоу 2017 року стало свідком ще одного відкриття. Американський індустріальний конгломерат Textron представив стратегічний безпілотник останнього покоління «Nightwarden».

Він оснащений «літаючим крилом» та вдосконаленою системою двигуна. Роторний двигун з низьким рівнем шуму, з рідинним охолодженням - має більшу електричну продуктивність, ніж попередні версії. Тривалість польоту становить 15 годин, вантажопідйомність – 59 кг.

Відкрита архітектура «Нічного сторожа» дозволяє завантажити електронні дані про атаку, розвідку та спостереження. "Nightwarden" вже пройшов тестування і провів 400 годин польоту в Європі, Середземному та Азіатсько-Тихоокеанському регіонах, де він продемонстрував свою здатність працювати незалежно від наявності злітно-посадкових смуг. Все це за допомогою своєї автоматичної системи зльоту та посадки, розширеного шасі, системі «дистанційного таксі» та парашуту для аварійних ситуацій.

Відео-презентацію Nightwarden ви можете переглянути на відео нижче:

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top