Які оновлення матиме смартфон LG G6 +

Які оновлення матиме смартфон LG G6 +

Флагманський смартфон LG G6 був представлений лише 3 місяці тому, але компанія вже оголосила про оновлену модель - G6+. Окрім функціональних оновлень ПЗ, які стосуватимуться і G6, новий смартфон G6+ отримає можливість бездротового живлення, матиме більшу пам’ять та кращий звук.

Якщо пам'ять G6 становила 64 ГБ, то G6+ матиме 128 ГБ. Удосконалений звук G6+ забезпечує Quad DAC, тому можна сподіватись на високоякісне аудіо без шумів та розмитості та стиснення. Бездротове живлення, як і в G6, у нового G6+ буде варіюватись залежно від регіону і поки компанія не дала уточнень, які країни отримають цю можливість.

Інші оновлення G6+ стосуються програмного забезпечення та будуть доступні і теперішньому флагману G6. Це система розпізнавання Face Print, яка скануватиме обличчя та розблоковуватиме смартфон в секунду. Також оптимізується енергоспоживання.

Смартфони G6+ будуть представлені у чорному кольорі Astro Black, синьому Marine Blue та золотому Terra Gold. Задня кришка буде покрита лінзоподібною плівкою і надаватиме смартфону «оптичного блиску».

Компанія LG поки не оголосила ні про дату виходу G6+, ні про його ціну. Про те, коли оновлення програмного забезпечення отримають інші смартфони також не повідомили.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top