Кінець епохи традиційних SIM-ок, початок ери eSIM

Кінець епохи традиційних SIM-ок, початок ери eSIM

Microsoft, Intel, Qualcomm, Asus, Lenovo, HP об’єдналися з метою розвитку необхідної структури і розробки більшої кількості пристроїв із підтримкою eSIM.

Завдяки технології Embedded-SIM (eSim, вбудована сім-картка) пристрій здатен краще взаємодіяти і підключатися до стільникової мережі. Однак попри суттєві переваги eSIM-ок, досі немає необхідних технічних умов для повноцінного впровадження інноваційних карток.

eSIM вбудовується в процесор або модем пристрою. Проте така технологія не означає, що для зміни номера необхідно придбавати нову техніку. Embedded-SIM оснащена опцією «перемикання» облікових записів, а також зміни оператора. Підключення до власного номера телефону нагадуватиме сучасне під’єднання до мережі WiFi. Відтак, у подорожах не потрібно купувати картку місцевого оператора, досить просто «підключитись» до нього. GSMA, об’єднання близько 800 компаній мобільного зв’язку з усього світу, ще в березні 2017 р. запустило відповідні оновлені специфікації для усіх пристроїв, а не тільки телефонів.

Насамкінець, технологія Embedded-SIM відкриває нові можливості для розробників ультратонких пристроїв, адже завдяки відсутності роз’єму для традиційної SIM-картки можна експериментувати з «тонкощами» виготовлення.

Джерело: Engadget, The Next Rex

comments powered by Disqus
 
Top