В Україні стартував продаж бізнес-ноутбука ASUSPRO B9440UA

В Україні стартував продаж бізнес-ноутбука ASUSPRO B9440UA

Модель B9440UA – це відсилання до славетних часів, коли тонкі й легкі ноутбуки бізнес-сегмента вражали своїми габаритами, дивували особливими матеріалами корпусу та ставили позначку «Статус» своїм діловим виглядом.

Корпус ноутбука B9440UA виготовлений із магнієвого сплаву з дуже тонким, всього 5.4 мм, рамками. Максимально можлива площа, матове покриття, роздільна здатність Full HD, а також фірмова утиліта EyeCare – таким чином досягається комфорт та ефективне використання ноутбука де завгодно.

Новинка порадує відмінною продуктивністю завдяки процесорам Intel Core i5 і Core i7, а також 16 ГБ оперативної пам'яті та надшвидкому накопичувачу SSD ємністю 256 або 512 ГБ. При цьому вбудований акумулятор здатний забезпечити до 10 годин автономної роботи.

Корпус ноутбука незвичайний тим, що під час відкриття кришки, нижня частина, на якій розташована клавіатура, підводиться, тим самим розташовуючи клавіатуру під більш зручним кутом. Це досягається завдяки особливій конструкції петель і верхньої кришки корпусу, у якій до речі розміщені й головні роз'єми ноутбука. B9440UA оснащений двома роз'ємами USB Type C, які виконують усі необхідні функції – від підключення зарядного пристрою та накопичувача, до виведення зображення на зовнішній монітор і використання додаткових аксесуарів. До слова, у комплект входить компактна док-станція, для тих кому важливо мати поруч стандартні роз'єми USB та HDMI.

Незважаючи на дуже компактний і тонкий корпус, у ньому вдалося розмістити повнорозмірну клавіатуру з захистом від попадання крапель рідини      та ходом клавіш лише 1,5 мм, чого достатньо для чіткого відгуку під час натискання. До того ж, клавіатура має трирівневе підсвічування білого кольору.

Вбудований сканер відбитків пальців – безумовно, одна з найбільш важливих опцій у бізнес-ноутбуку. Крім захисту облікового запису паролем, користувач може налаштувати доступ за відбитками пальців і швидко входити в обліковий запис за допомогою функції Windows Hello. Але найприємніше в тому, що працює вбудований сканер просто блискавично. Те до чого ми звикли в смартфонах, тепер усе частіше реалізовано в ноутбуках і B9440UA не став винятком.

Ноутбук уже доступний у продажу за ціною від 39 499 грн

Особливості ASUSPRO B9440UA:

  • тонкий і легкий – усього 1 кг;
  • першокласний корпус із магнієвого сплаву;
  • товщина рамок дисплея – 5,4 мм;
  • процесори Intel Core i7;
  • до 10 годин автономної роботи;
  • клавіатура із захистом від крапель і вбудованим підсвічуванням;
  • сканер відбитків пальців.
comments powered by Disqus
 
Top