Окуляри Snapchat із вбудованою камерою з’явились у Європі

Окуляри Snapchat із вбудованою камерою з’явились у Європі

Команда розробників популярного месенджера Snapchat із самознищувальними повідомленнями, повідомила про вихід своїх сонячних окулярів Snapchat Spectacles у Європі. Вартість гаджету складає приблизно €150.

Американська компанія Snap повідомила на своєму офіційному сайті про старт продажу окулярів Spectacles на території Європи. Відтепер непотрібно щоразу зволікати зі смартфоном. Окуляри Snapchat дозволять природньо та непомітно робити кадри вашого життя. Вони заряджаються по USB кабелю у спеціальному чохлу.

Гаджет з бездротовою камерою знімає 10-секундні ролики від першої особи, після чого синхронізується з телефоном і відправляє їх по Wi-Fi у розділ Snapchat Memories.

Під час зйомки, на оправі загоряються світлодіоди, мінус лише в тому, що вони досить помітні у хмарну погоду.

Поле огляду камери - 115°, а HD відео створюється у «круглому» форматі, тому смартфон можна буде як завгодно обертати без спотворення зображення.

Окуляри особливо стануть у нагоді під час активного відпочинку, адже тепер немає потреби закріплювати GoPro камеру на шоломі або велобайку. Розмір окулярів Snapchat Spectacles - універсальний, доступні кольори: чорний, кораловий червоний та бірюзовий блакитний.

Вартість гаджету в Америці - $120, а у Європі - €150.

Джерело: Newatlas, Spectacles

comments powered by Disqus
 
Top