Спеціалісти iFixit дали оцінку ремонтопридатності нового iPad Pro

Спеціалісти iFixit дали оцінку ремонтопридатності нового iPad Pro

Популярний ресурс iFixit вкотре долучився до тестування техніки і перевірки її ремонтопридатності. Цього разу «об’єктом дослідження» став iPad Pro 10, 5, презентація якого відбулась минулого тижня.

Найпродуктивніший з-поміж усіх планшетів Apple, iPad Pro з дисплеєм, діагоналлю 10, 5 дюйма, оснащений потужним 64-бітним процесором A10X Fusion і співпроцесором М10, дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц. Під час «вівісекції» спеціалісти iFixit з’ясували, що в планшет встановлено 4 ГБ оперативної пам’яті, накопичувач виробництва Toshiba. Живлення забезпечує акумулятор, ємністю 8134 мАг. В iFixit відзначили, що загалом конструкція моделі більше схожа на 12, 9-дюймовий iPad, а не на 9,7-дюймову, на зміну якої прийшов iPad Pro 10, 5.

Серед переваг конструкції нового iPad Pro, за словами iFixit, відносна простота демонтажу акумулятора, який не припайний до основної плати.

У версії з Wi-Fi фахівці iFixit віднайшли невідомі пластикові, призначення яких напевно не відомо. В iFixit припускають, що, можливо, вони призначені для зміцнення положення всього дисплея.

Ремонт дисплею обійдеться дорого, адже екранна панель має багато додаткових кабелів, які непросто від’єднуються. Крім того, спеціалісти iFixit під час розбирання пристрою постійно нарікали на велику кількість клею, що теж може значно ускладнити ремонт.

За власною шкалою ремонтопридатності від 1 до 10, де 10 – показник простого ремонту, iFixit оцінили новий iPad Pro на 2 бали. Втім, такий низький бал від ресурсу для техніки Apple – не дивина. Перший 12,9 – дюймовий iPad Pro отримав 3 бали, а 9,7-дюймовий – також 2.

Відео демонтажу планшета можна переглянути нижче.

Джерело: Geeky Gadgets, iFixit

comments powered by Disqus
 
Top