Ілон Маск представив науковцям план колонізації Марсу

Ілон Маск представив науковцям план колонізації Марсу

У червневому номері журналу New Space був опублікований план Ілона Маска щодо колонізації Марсу. У статті розкривались питання зниження вартості польотів на Червону планету та яким має бути технічне оснащення для цієї місії.

Стаття адаптована під минулорічну презентацію плану, що проходила під час 67-го конгресу Міжнародної федерації астронавтики. У статті наведені аргументи Ілона Маска, бізнесмена та засновника компанії SpaceX, чому саме ми маємо зосередитись на Марсі на нашому шляху до міжпланетного життя. У статті Маск зауважує, що якщо використовувати ті технології, що ми маємо зараз, то один квиток на Марс коштуватиме $10 мільярдів. Але він вважає, що це занадто дорого і пропонує власну програму.

Згідно плану Маска, квиток може коштувати $200 тисяч. Концепція американського міліардера базується на таких ключових технологіях: створення багаторазової транспортної системи, дозаправка кораблів на орбіті та виробництво метану на Марсі. Також Маск описує деталі запропонованого двигуна, ракети-носія і самого космічного корабля.

Переглянути презентацію, на основі якої була написана стаття, ви можете на відео нижче:

Джерело: Engadget

comments powered by Disqus
 
Top