Асгардія – перша незалежна космічна держава

Асгардія – перша незалежна космічна держава

У серпні планується запуск безпілотного космічного апарату «Асгардія», яку згодом переобладнають у колосальний житловий комплекс. Перша космічна держава буде жити своїми законами, а її жителі забезпечуватимуть захист Землі від зовнішніх космічних загроз.

Футуристичний проект «Асгардія» був представлений ще в жовтні 2016 року, його засновник – російський вчений та інженер Ігор Ашурбейлі. «Асгардія» має свій власний сайт, на якому вже зареєструвалось біля 200 тис. людей, які вирішили, що хочуть жити та працювати на Асгардії. У майбутньої держави вже призначена дата Дня народної єдності – 18 червня. Космічний апарат буде повністю належати новій нації, яка створить свою власну нормативно-правову базу, прапор, календар і національний гімн.

Впродовж перших п’яти років головою нації буде Ашурбейлі, після чого жителі Асгардії оберуть свій парламент.

Перший крок – запуск супутника Асгардія-1 на навколоземну орбіту. На першому етапі супутник матиме вигляд компактного кубстату розмірами 10x10x20 см. і важитиме до 3 кг.

На борту базового супутника знаходитиметься мінімальна інформація по кожному з жителів Асгардії – лише їх імена та фоторграфії. Успіх першої місії відкриє можливість для проекту збереження даних у космосі, що не підпадають під дію законів на Землі.

Ігор Ашурбейлі закликає серйозно ставитись до питання захисту людства. Він впевнений, що Асгардія-1 – це перший маленький крок на шляху до створення мережі супутників, які допомагатимуть захищати Землю від астероїдів, спалахів на Сонці, космічного сміття та інших космічних загроз.

Та постає багато питань на шляху до втілення масштабного задуму. Основні з них – гравітація, визнання ООН та яким саме чином супутник може захистити Землю.

Переглянути запис з останньої прес-конференції ви можете на відео нижче:

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top