Найпотужніша гральна консоль Xbox One X вийде у листопаді

Найпотужніша гральна консоль Xbox One X вийде у листопаді

На офіційній прес-конференції Microsoft анонсувала вихід ігрової приставки під назвою Xbox One X. Це буде найменший, але й найпотужніший гральний пристрій серед усіх приставок Microsoft.

Оновлена приставка здатна транслювати ігри формату 4К зі швидкістю 60 кадрів за секунду. Також її можна використовувати з усіма іграми і аксесуарами до попередніх Xbox. А всі старі ігри оновляться до формату 4К.   

Консоль працюватиме на Windows 10. Розробники запевняють, що, попри менші розміри, консоль Xbox One X значно потужніша і продуктивніша, порівняно з «попередницею» - Xbox One S. Xbox One X, потужністю 6 терафлопс «перемагає» основного конкурента - PlayStation 4 Pro, потужністю 4,2 терафлопс.

Приставка отримала 12 ГБ оперативної пам’яті з пропускною здатністю 326 ГБ/с. Крім того, консоль отримала підтримку HDR – технології для надякісного зображення і Dolby Atmos – технологію об’ємного звуку для кінотеатру. У плані дизайну Xbox One X не відійшла далеко від Xbox One S. Нова приставка дещо легша і менша.

Xbox One X з’явиться у продажі в листопаді 2017 р. Разом із Xbox One X вийде 42 нові гри, серед яких 22 ексклюзивних. Зокрема, Sea of thieves, Forza Motorsport 7, Crackdown 3, State of Decay 2, Anthem. У США ціна на приставку становитиме 499 дол. Очікується, що приставка від Microsoft складе найбільшу конкуренцію PlayStation 4 Pro.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top