Концепт безпілотного автомобіля-кімнати на колесах (відео)

Концепт безпілотного автомобіля-кімнати на колесах (відео)

Китайські розробники спільно з NEVS, шведською компанією з виробництва електрокарів, представили концепт транспорту майбутнього: авто у вигляді своєрідної капсули. Створюючи концепт, дизайнери намагалися втілити основну ідею – подорож із максимальним комфортом. Безпілотний автомобіль може «підлаштуватися» суто під потреби (чи радше вибаганки) свого користувача.

Концепт-кар має назву InMotion. Фактично, це своєрідна кімната на колесах. Посадка і висадка пасажирів здійснюються через широкі масивні двері, які відчиняються, як у Lamborghini. Для безпеки пасажирів автомобіль має тільки одні двері, з боку тротуару.

За допомогою мобільного додатка можна облаштувати інтер’єр салону відповідно до своїх потреб. Приміром, розмістити стільці у коло для комфортного проведення ділових зустрічей або просто  дружньої бесіди. Також можна змінювати колір підсвітки, а скло використовувати як інтерактивний дисплей із широким спектром функцій (від здійснення відеозв’язку до перегляду фільмів і трансляції навігаційних карт). Клімат-контроль і керування аудіосистемою також здійснюються через мобільний додаток.

Концепція передбачає використання виключно електричної установки і безпілотного управління. В автомобіля відсутні  кермо, педалі і панель приборів. Однак про технічні характеристики установки поки невідомо.  

Презентація InMotion відбулася у рамках автомобільної виставки в Шанхаї.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top