Плеєр Mixxtape – поєднання цифрових технологій і ностальгічного дизайну (відео)

Плеєр Mixxtape – поєднання цифрових технологій і ностальгічного дизайну (відео)

На хвилі ностальгії за дитинством та юністю з’являються різноманітні проекти. Плеєр Mixxtape – не виключення, він виглядає і грає, як аудіокасета. Кампанія на Kickstarter вже зібрала необхідну суму для реалізації проекту.

Окрім впізнаванної касетної форми, пристрій оснащений сучасним функціоналом цифрового плеєра. На корпусі розташований LCD-дисплей, на гранях – USB порт для завантаження музики. Плеєр підтримує такі формати: FLAC, MP3, WMA, OOG та WAV. Аудіо файли зберігаються на 8 ГБ MicroSD картці, а максимальний обсяг картки, з якою готовий працювати Mixxtape – 64 ГБ. За словами розробників, плеєр заряджається за 1 годину і працюватиме майже 12 годин.

Плеєр може відтворювати музику у трьох режимах. У першому – ви можете підключити навушники, завдяки стандартному 3,5 мм роз’єму.

Другий - передбачає підключення гаджету по Bluetooth до бездротових колонок.

І найцікавіший – третій режим – касету можна вставити у звичайний магнітофон, і вона програватиме вашу улюблену музику. Все це можливо завдяки емуляції відгуку магнітної головки.

Кампанія на Kickstarter вже зібрала необхідну суму для реалізації проекту – із запланованих $10,000 на рахунку Mixxtape вже майже $85,000. Придбати Mixxtape ви можете за $40. За $50 разом із плеєром у комплекті ви знайдете 8 GB MicroSD картку, USB зарядку, та на вибір - або підвіску у вигляді касети, або футболку із президентом Лінкольном у навушниках із касетою в руках.

Всесвітня розсилка планується у листопаді. Переглянути відео каманії ви можете на відео нижче:

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top