Створений конвеєрний 3D принтер для серійного виробництва

Створений конвеєрний 3D принтер для серійного виробництва

На Kickstarter з’явився новий цікавий проект. Команда розробників створила 3D принтер BS210, який відрізняється від аналогів наявністю конвеєрної системи. Вона дає змогу безперервно здійснювати серійне виробництво моделей.

Американо-корейська команда інженерів із Opencreators створила BS210 – повністю автоматизований 3D принтер з унікальним автоматичним механізмом зміни вбудованих пластин. Ця система дозволяє друкувати моделі одна за одною, впродовж доби без нагляду.

Конструкція принтера вироблена із міцного металевого каркасу. Діаметр сопла варіюється від 0,25 до 0,8 мм., швидкість друку становить від 10 до 150 мм в секунду. Точність друку досягається завдяки низькому рівню вібрації двигунів, а також завдяки запатентованому датчику 360 SLP. Чутливий сенсор допоможе друкувати з промисловою точністю і без збоїв.

Поки що проект BS210 збирає кошти на Kickstarter. Якщо оформити замовлення зараз, то за $2,899 ви зможете отримати: 3D принтер, 5 скляних пластин, 5 спеціальних поверхонь для виробів та 1 кілограмова котушка PLA філаменту. Якщо необхідна сума буде зібрана, перша доставка планується на вересень 2017 року.

Переваги конвеєрного 3D принтера від Opencreators ви можете переглянути на відео нижче:

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top