Hyperloop сполучить два європейські міста

Hyperloop сполучить два європейські міста

У Нідерландах побудували ділянку для випробування вакуумного надшвидкісного поїзда за проектом Ілона Маска – Hyperloop – капсули на рейках, яка переміщається по трубах із дуже розрідженим повітрям. Планується, що поїзд сполучить Амстердам і Париж у 2021 р.

Команда голландських дослідників долучилися до проекту Ілона Маска з будівництва Hyperloop. Розробники вже представили білу, сталеву трубу, яка застосовуватиметься для транспортної інфраструктури майбутнього.

Труба розташована в Делфтському технічному університеті, оглянути її можуть усі охочі. Труба – перший крок на шляху до створення нової системи сполучення у Європі. За словами Тіма Хауера, співзасновника Hardt Global Mobility – компанії, яка взялася за фінансування і реалізацію проекту Hyperloop у Нідерландах, на трубі буде проводитися перевірка безпеки, а також інших елементів системи на малій швидкості.

Hardt Global Mobility виділила на проект близько 600 000 євро. Після проведення перших перевірок компанія планує побудувати довшу ділянку труби для випробувань на високій швидкості.  

Концепцію поїзда Hyperloop представив у 2013 р. американський винахідник, підприємець, мільярдер Ілон Маск. Передбачається, що швидкість руху поїзда сягатиме 1200 км / год. Теоретично, швидкість Hyperloop більша, ніж швидкість звуку.

Джерело: Reuters

comments powered by Disqus
 
Top