Новий вид барбекю від креативних американців (відео)

Новий вид барбекю від креативних американців (відео)

Розробники студії дизайну One Earth Design презентували новий винахід – пристрій, який готує їжу завдяки сонячній енергії – мобільну плиту SolSource, а також зменшену версію SolSource Sport.

Плита SolSource зручна тим, що вона швидко встановлюється і нагрівається. За секунди вона нагрівається до 200° C. Завдяки спеціальній формі і особливій геометрії, плита отримує від Сонця необхідну для приготування їжі кількість тепла (еквівалент 1000 Вт потужності).

SolSource готує їжу значно швидше, ніж гриль на вугіллі. Розробники стверджують, що плита здатна працювати протягом усього світлового дня. Пристрій негроміздкий і легкий, а менша модель - SolSource Sport «трансформується» в сумку, яку зручно переносити.

На Kickstarter триває кампанія зі збору коштів на подальшу розробку і масове виготовлення SolSource. Планується, що плити SolSource з’являться у продажу в серпні 2017 р.  

Це не перший подібний винахід американців. У 2013 році One Earth Design розробили першу плиту, яка працює від сонячної енергії. Однак попередній пристрій значно більших розмірів і не придатний для оперативного транспортування на пікнік.  

Джерело: Newatlas 

comments powered by Disqus
 
Top