Повернення легендарного купе BMW 8-Series (відео)

Повернення легендарного купе BMW 8-Series (відео)

Баварський автоконцерн у рамках автомобільної виставки Concorso D'Eleganza Villa D'Este, що відбувається в Італії протягом 26-28 травня 2017 р. опублікував перші фото відродженого BMW 8-Series. Поки це лише концепт, однак офіційні представники стверджують, що виробництво серійних автомобілів почнеться в 2018 році

Дещо агресивний, але разом з тим елегантний автомобіль отримав довгий капот, пологий дах, подвійну решітку радіатора, лазерні фари, 21-дюймові диски, елементи підвіски з карбону та масивні повітрозбірники.

Гострі форми концепту, за словами представників BMW, підкреслюють те, що 8-Series залишить усіх конкурентів позаду і покаже, як автомобіль може поєднувати розкіш, вишуканість і при цьому високу продуктивність.  

Інтер’єр купе вражає матеріалами: вишукана шкіра, вуглеволокно, карбон, алюміній. В салоні майже немає фізичних кнопок і перемикачів, натомість – цифрова панель і сенсорний монітор

Представники BMW усіляко намагаються приховувати технічні характеристики 8-Series, щоб не відволікати увагу публіки від дизайну концепту. Відомо, що автомобіль отримає автоматичну трансмісію і задній привод.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top