Вчені НАСА представили Марсохід 2020

Вчені НАСА представили Марсохід 2020

У НАСА опублікували фотографії концепту Марсоходу 2020, а також розповіли подробиці про його місію. Марсохід 2020 зосередиться на пошуку слідів життя на Червоній планеті.

Останнім часом дослідники отримують все більше фотографії поверхні Марсу, які вказують на ймовірність життя. Корабель сяде на Марсі та займеться пошуком не тільки придатних для життя умов, а й свідчень життя давніх мікроорганізмів. Марсохід 2020 оснащений буром, за допомогою якого зможе «зібрати» зразки ґрунту в різних місцях.     

Про наміри освоїти і навіть колонізувати Марс ще у 2016 р. заявив Ілон Маск, американський винахідник, мільярдер, керівник компанії SpaceX. Відтак можна говорити про своєрідну «гонку» між НАСА та SpaceX. Вочевидь, Марсохід 2020 знайде матеріали, які стануть у нагоді для програми колонізації Ілона Маска.

НАСА збирається запустити Марсохід влітку 2020 року. У плані дизайну Марсохід 2020 мало відрізняється від попереднього «дослідника» Марсу - Curiosity. Крім того, технічна база і деякі деталі обох апаратів однакові.  

Джерело: Futurism

comments powered by Disqus
 
Top