Друге покоління електроскутера Gogoro (відео)

Друге покоління електроскутера Gogoro (відео)

Тайванська компанія з виробництва електричних скутерів анонсувала випуск оновленої моделі Gogoro 2 Smartscooter. Новий скутер отримав покращені характеристики і при цьому коштує вдвічі менше, ніж попередник.

Gogoro 2 Smartscooter оснащений електродвигуном, потужністю 6,4 кВт і може розганятися до 50 км/год за 4,3 сек. Максимальна швидкість Gogoro 2 обмежена позначкою 90 км км/год. На одному заряді скутер проїде близько 110 км.

У нового скутера більше місця для зберігання речей і, щонайважливіше – місце для пасажира. Gogoro 2 керується за допомогою мобільного додатка, який, у свою чергу, підтримує біометричну ідентифікацію власника. В електроскутері другого покоління з’явився оновлений  LED-дисплей, який надає скутеру неповторного вигляду.

Особливість концепції як і першого, так і другого покоління Gogoro – система миттєвої зарядки. Власнику електрозасобу не потрібно чекати, поки зарядиться акумулятор; можна просто в спеціальному пункті замінити розряджену батарею на заряджену. Розробники обіцяють створити розвинуту мережу таких пунктів у Тайвані вже до кінця цього року.

У липні стартує продаж Gogoro 2 у Тайвані, а згодом і в інших країнах. Ціна на електроскутер становитиме близько 1300$.

Джерело: Engadget

comments powered by Disqus
 
Top