BIKI - перша у світі біонічна риба-фотограф

BIKI - перша у світі біонічна риба-фотограф

Риба-робот BIKI – новий винахід для веселого та невимушеного дослідження підводного світу. Легка та надійна конструкція дозволяє працювати на великих глибинах, уникати перешкод та адаптуватись до складних умов середовища.

BIKI - проект китайської компанії RoboSea, яка спеціалізується на обладнанні для підводної автоматизації. BIKI відрізняється від існуючих підводних дронів з камерами. Велика його перевага – бездротове управління та руховий механізм. Хвіст «риби» працює тихо та є абсолютно безпечним для морської флори та фауни.

Для BIKI можна завчасно створити маршрут руху, або ж керувати рибою-роботом у режимі реального часу. Апарат може працювати до двох годин на глибині до 60 метрів. Його максимальна швидкість – 1,8 км/год, а система стабілізації допомагає отримати високоякісні знімки.

При цьому лише на глибині до 10 метрів фото та відео 4К передаються на мобільні пристрої у режимі реального часу. Медіа-контент на більшій глибині записується на 32 ГБ внутрішньої пам’яті.

Інфрачервоний датчик допомагає рибі-роботу уникати перешкод. У випадку втрати керування, вбудований GPS-навігатор допоможе BIKI автоматично повернутись «на базу». Одного циклу заряду вистачить на 90-120 хвилин роботи.

Наразі кампанія фінансується на Kickstarter. Запланована роздрібна вартість - $1,024. Ви можете переглянути BIKI у дії на відео нижче.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top