XTND – електроскейт майбутнього вже сьогодні!

XTND – електроскейт майбутнього вже сьогодні!

Це перший в світі електроскейт, який покладається на ваше чуття. За допомогою машинного навчання, скейтборд підлаштується під стиль їзди та підкаже кращий маршрут.

Головна річ, яка виділяє XTND посеред інших – його «розум». Легкий та стильний транспортний засіб працює за рахунок штучного інтелекту. Щоб запобігти травматизму, у електроскейт вбудовані датчики тиску – вони блокуватимуть колеса дошки, доки ви не займете правильне положення.

А під час стрибків або падіння – електроскейт загальмує. У разі крадіжки – передбачена функція дистанційного блокування та відстеження місцезнаходження транспортного засобу. Все управління здійснюється через мобільний додаток або спеціальний пульт управління, який кріпиться на дошці за допомогою магніту.

XTND (“extend”) важить 3 кг, акумулятор, потужністю 99 Вт⋅год, дає можливість проїхати без підзарядки 20 км на швидкості до 45 км/год.

Руховий механізм електроскейту – колісний безколекторний електродвигун, його потужність – 1800 Вт.

В даний час проект XTND фінансується на Kickstarter. Прогнозована роздрібна вартість - $1749. Переглянути відео кампанії ви можете на відео нижче.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top