Перший у світі наземно-повітряний патруль безпеки O-R3

Перший у світі наземно-повітряний патруль безпеки O-R3

Комплексна система безпеки O-R3 – це дует наземного автономного транспорту та літаючого дрону з камерою. Система дозволяє слідкувати за правопорушниками та відстежувати їх положення за допомогою мобільних пристроїв.

Otsaw Digital – сінгапурська компанія, яка створила систему O-R3. Вона працює на основі алгоритмів машинного навчання, які дозволяють роботу динамічно уникати перешкод та ефективно виявляти підозрілі об’єкти. O-R3 оснащена численними 3D і 2D лазерними сканерами, ультразвуковими датчиками та GPS.

Літаючий безпілотник розташований у спеціальному відсіку свого наземного напарника. Він оснащений системою розпізнавання облич та автомобільних номерів. Дрон може підійматись у небо на відстань до 100 м від свого колеги по роботі.

Система працює в режимі 24/7, вона розроблена для того, щоб зменшити потребу у безперервному патрулюванню вулиць співробітниками поліції. Усі повідомлення про підозрілу поведінку відправляються в центр управління, де група спеціалістів веде контроль даних і, у разі необхідності, бере під контроль O-R3.

Ви можете переглянути роботу системи автономного патрулювання на відео нижче.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top