Перший у світі робот-поліцейський на вулицях Дубая

Перший у світі робот-поліцейський на вулицях Дубая

Одне з найбільш прогресивних і високотехнологічних міст у світі не перестає дивувати. Тепер на вулицях Дубая можна побачити не лише надсучасні поліцейські суперкари з розумною системою запобігання злочинів, а й роботів, які цього тижня долучилися до патрулювання міста.

Робокоп, ростом 170 см і вагою 100 кг уміє розпізнавати емоції і жести на відстані до 1,5 метра. В такий спосіб робот виявляє правопорушників. Пристрій орієнтується на місцевості завдяки вбудованому навігатору. Робот-поліцейський «володіє» шістьма мовами. Через спеціальну систему громадяни можуть сплачувати штраф, а також повідомляти про правопорушення.

Завдяки веденню відеозапису, робот забезпечуватиме порядок на вулицях і безпеку людей, у торгових центрах та інших громадських місцях. Планується, що до 2030 р. частка роботів серед усього складу поліцейських у Дубаї становитиме не менше 25%.

Дубайський робот-поліцейський створений на основі старішої моделі REEM від іспанської компанії робототехніки Pal Robotics. На відміну від робота-поліцейського, REEM не такий багатофункціональний і використовується як інформаційний стенд в аеропортах, музеях та лікарнях.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top