Проект житлового комплексу з підвісними доріжками від архітектурного бюро Захи Хадід

Проект житлового комплексу з підвісними доріжками від архітектурного бюро Захи Хадід

Архітектурна студія легендарної Захи Хадід оголосила про новий масштабний проект житлового комплексу в Мексиці. Планується, що комплекс із назвою «Алай» побудується на прибережній, стрімко розвиваючій, туристичній зоні півострова Юкатан – Рив’єрі Майя.

ЖК «Алай» органічно вписується у середовище. За проектом, висотні будівлі займуть усього 7% від території усього комплексу. Решта території повинна залишитись недоторканою. Для цього будуть створені підвісні доріжки, якими можна дійти до лісу чи Карибського узбережжя; рекреаційна зона, спортивні майданчики, так само як і доріжки, розташовуватимуться на підвісних платформах. За словами розробників проекту, незручності для екосистеми будуть мінімальні і тварини надалі житимуть у своєму середовищі під навісними доріжками і платформами.

Розробники стверджують, що на дизайн проекту їх надихнула культура Майя. «Фасади будівель відображають багатогранність місцевої природи. Це проявляється в різноманітних фактурах і варіаціях геометричних фігур», - заявляють офіційні представники. Інноваційна концепція проекту в тому, щоб зберегти екосистему поряд із комплексом і показати, як сучасна архітектура може мінімізувати негативний вплив на довкілля.

Архітектурне бюро Захи Хадід уже отримало відповідну ділянку, та про дату початку будівництва поки невідомо.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top