Mercedes Benz кидає виклик Tesla і починає виготовляти сонячні батареї для будинків

Mercedes Benz кидає виклик Tesla і починає виготовляти сонячні батареї для будинків

Німецький автоконцерн оголосив про співпрацю з американською компанією Vivint Solar, яка виготовляє сонячні акумулятори. Партнери пропонуватимуть американцям переходити на систему «розумного будинку» і встановлювати альтернативні системи споживання енергії.

Німецький автоконцерн оголосив про співпрацю з американською компанією Vivint Solar, яка виготовляє сонячні акумулятори. Партнери пропонуватимуть американцям переходити на систему «розумного будинку» і встановлювати альтернативні системи споживання енергії. У рамках співробітництва Mercedes Benz виготовлятиме системи домашніх акумуляторів під назвою Mercedes Benz Energy, а Vivint Solar займатиметься встановленням. Компанії почнуть діяльність із Каліфорнії і надаватимуть клієнтам ефективні рішення, які дозволять знизити витрати на електроенергію. В такий спосіб альянс конкуруватиме з імперією «сонячних дахів» Ілона Маска.

Батареї для дому Mercedes Benz Energy виготовлятимуться за тими ж технологіями, що й до автомобілів. Комплекс акумуляторів для дому складатиметься з декількох модулів, ємкістю 2,5 кВт⋅год. Подібні системи можуть заряджатися не тільки від сонячної енергії, а й від побутової мережі. Така перевага дасть змогу забезпечити резервне живлення під час вимкнення від електромережі. Крім того, завдяки сонячним батареям американці зможуть суттєво заощадити кошти, адже в деяких регіонах тарифи на енергопослуги залежать від часу доби.

Вартість системи домашніх сонячних акумуляторів від Mercedes Benz становитиме від 5000 до 13,000 дол., залежно від потужності. 

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top