Побутові прилади LG з віртуальним помічником Google Home

Побутові прилади LG з віртуальним помічником Google Home

Компанія LG анонсувала на конференції Google I/O вихід лінійки «розумної» побутової техніки. Нові пристрої для будинку повністю сумісні з віртуальним помічником Google Assistant і Google Home для швидкого підключення і простоти використання. Вже у цьому місяці компанія випустить преміальну лінійку LG SIGNATURE в США. LG представить нові моделі пральної та сушильної машин, холодильника і духової шафи, очищувача повітря, кондиціонера і роботизованого пилососа з підтримкою системи Google Home. Дати старту продажів пристроїв на інших ринках будуть оголошені додатково.

Сумісність з Google Home дає величезні переваги і підвищує зручність використання підключеної побутової техніки. Наприклад, користувачі можуть перевіряти час до завершення циклу прання на пральній машині LG SIGNATURE, давати завдання холодильнику LG SIGNATURE для генерації більшої кількості льоду, або налаштовувати термостат кондиціонера LG за допомогою простих голосових команд системи Google Home.

Віртуальний помічник Google Assistant допомагає отримувати актуальні дані про якість повітря в приміщенні, а також дає вербальний зворотній зв'язок про експлуатаційний стан пристрою.

Побутова техніка LG SIGNATURE – перша лінійка компанії, що сумісна з віртуальним помічником Google Assistant і Google Home. LG оснащує всі продукти інноваційними рішеннями, ультрасучасними технологіями і привабливим дизайном, щоб задовольняти вимоги різних категорій користувачів. Компанія пропонує підтримку Google Home такими пристроями бренду, як LG Hom-Bot Turbo + і «розумний» кондиціонер, а також планує розширити лінійку іншими продуктами.

 

comments powered by Disqus
 
Top