Огляд бездротових навушників Sony MDR-XB70BT

Огляд бездротових навушників Sony MDR-XB70BT

В останні кілька років, розвиток портативних пристроїв вирвалося вперед. Не виняток і навушники - для зручності, виробники розробили бездротові моделі. У Sony вирішили не вигадувати велосипед, а використовувати класичну конструкцію. Подивимося, що з цього вийшло.

Комплектація

У красивій коробці, разом з навушниками лежить паперова документація, кабель microUSB для зарядки і комплект змінних амбушюр різних розмірів.

Дизайн і функціональність

Ці динамічні навушники закритого типу призначені для нашийного носіння. Доступно три кольори - чорний синій і наш варіант - яскраво червоний. Вага становить всього 43 г.

Силіконовий ремінець приємний на дотик і не повинен втрачати своїх властивостей в залежності від температури повітря. На обох сторонах розташовані модулі - лівий, функціональний, отримав всі елементи управління, світлодіодний індикатор, а також мікрофон для голосових дзвінків та рознім для підзарядки. Вбудованого акумулятора вистачить на 9 годин відтворення музики, а для повного заряду потрібно 2,5 години. До речі при роботі з iPhone на дисплеї відображається заряд навушників.

Управління реалізовано дуже просто. Всі дії супроводжуються звуковими сигналами. Короткі натискання - регулювання гучності, довгі - перемикання треків. Кнопка живлення відповідає за паузу/відтворення, комунікацію з гаджетами, а також прийому і відхилення голосових дзвінків.

Для роботи передбачено з'єднання по Bluetooth і більш просте по NFC. У першому випадку потрібно зайти в налаштування телефону, в другому просто піднести навушники до сумісного пристрою.

Від обох модулів виходять кабелі, з ребристою текстурою - це не дозволить навушникам заплутатися, а для надійного кріплення передбачений фіксатор. Там же розташовані і самі спікери. Вони виконані з міцного пластику і відмінно фіксуються в вушній раковині. Користувач зможе підібрати необхідний розмір амбушюр.

Якість звуку на висоті - це звичайно моя суб'єктивна думка. Тут яскраво виражені низькі і середні частоти. Але високих бракує, тому любителям арматурних навушників потрібно буде час щоб звикнути.

Враження

Sony MDR-XB70BT - однозначно вдала модель бездротових навушників. Тут зручна конструкція, три варіанти забарвлення та якісний звук. Вони відмінно підійдуть як для повсякденного використання, так і для спорту.

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель Sony MDR-XB70BT
  • Тип внутрішньоканальні, динамічні
  • Вага 43 г
  • Підключення Bluetooth, NFC
  • Додатково гарнітура
comments powered by Disqus
 
Top