Головні анонси конференції Google I/O 2017

Головні анонси конференції Google I/O 2017

Компанія Google 17 травня провела щорічну конференцію для розробників. Представники компанії розповіли про те, як будуть змінюватись їх продукти: нова версія Android, штучний інтелект, Google Lens і Assistant, VR/AR та багато іншого.

Ось перелік головних анонсів конференції:

Google Lens

Google Lens – вражаюча технологія, яка дозволяє вашому телефону розпізнавати об’єкти, на які направлена камера, і надавати корисну інформацію про них. Наприклад, достатньо навести камеру на вуличний ресторан і смартфон надасть інформацію про цей заклад. Наведіть камеру на логін/пароль Wi-Fi мережі і смартфон автоматично авторизується у ній.

Google Assistant

Відтепер Google Assistant з’явиться на iPhone/iPad. Окрім голосового запиту, відтепер можна ще й друкувати персональному асистентові.

Скоро Assistant буде працювати із Lens. Тому коли ви наводитиме камеру на афішу майбутнього заходу, асистент додасть подію до вашого календарю.

Google Assistant навчили робити замовлення у ресторанах, які підтримує сервіс. Google обробить усі дані, в тому числі оплату і чек.

Машинне навчання

Відтепер Google робить великий акцент на машинне навчання. Компанія представила друге покоління чіпів TPU – хмарний сервіс для використання у системах машинного навчання.

Google Home

Велика увага була приділена колонці Google Home із домашнім асистентом. Серед нових можливостей сервісу варто відмітити додавання повідомлень про заплановані рейси або ситуацію на дорозі.

Розумну колонку трохи пізніше можна буде використовувати і для дзвінків. Достатньо попросити її подзвонити мамі - система автоматично знайде контакт і з’єднає з абонентом. Користувачі зможуть безкоштовно здійснювати дзвінки на території США та Канади.

Google Home удосконалила свої розважальні опції. Ви зможете транслювати музику з відомих музичних сервісів на маленьку стильну колонку.

Google Photos

Компанія Google попрацювала над покращенням можливостей свого сервісу для зберігання фото. Функція Suggested Share, яка нагадуватиме вам поділитися яскравими фото з людьми, зображеними на знімках. Функція Shared Library – спільна бібліотека, для створення фотоархіву для певного кола людей. Неочікувана функція Google Books дасть можливість замовити друк фотоальбому.

Android O

Восени очікується нова версія ОС Android. У користувачів з’явиться можливість переглядати відео у режимі «картинка в картинці». Він передбачає перегляд фільмів або спілкування по відео-чату одночасно з виконанням інших справ на смартфоні.

VR/AR

Google продовжує розвивати свою платформу для VR - Daydream. Разом із партнерами з HTC та Lenovo «корпорація добра» працює над автономними окулярами віртуальної реальності. У них буде власний дисплей, вбудований комп’ютер та живлення.

Google також представила додаток Expeditions із режимом AR. Відтепер об’ємні фігури накладаються на зображення у відеокамері. Такий додаток буде надзвичайно корисний для навчальних закладів.

Джерело: Business Insider

comments powered by Disqus
 
Top