Колесо GeoOrbital перетворює звичайний велосипед у електробайк

Колесо GeoOrbital перетворює звичайний велосипед у електробайк

GeoOrbital – спеціальне колесо з міні-двигуном, який приводить велобайк до руху. Футуристичне колесо викликає асоціації з сучасними науково-фантастичними фільмами. Його дизайн значно відрізняє електробайк посеред інших моделей.

Винахідники колеса були натхненні світлоциклом із всесвіту «Трон». Байк, відомий своїми футуристичними колесами без концентратора та спиць, а лише з обідом та шинами, що обертаються навколо порожнього простору.

У GeoOrbital простір колеса частково зайнятий модулем із 500 Вт двигуном, електронікою та знімним акумулятором, який забезпечуватиме швидкість до 32 км/с.

Тривалість життя акумулятора залежить від розміру колеса (26 або 29 дюймів). Більша модель оснащена потужнішою батареєю, якої вистачає до 4 год роботи. Пристрій здатен автоматично заряджатись від енергії, яку велосипед вироблятиме під час крутіння педалей та гальмування.

Щоб встановити GeoOrbital необхідно змінити лише переднє колесо, на це піде всього декілька хвилин. Вартість вело-гаджету – 995 у.о., додатково планується випуск допоміжного педального пристрою.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top