3 бренди креативних конструкторів, які розкриють в дитині архітектора

3 бренди креативних конструкторів, які розкриють в дитині архітектора

Конструктори сьогодні – це не прості кубики, як колись, а креативні блоки найрізноманітніших форм, кольорів та матеріалів. Так, компанія Arckit, відома своїми професійними конструкторами для архітекторів, дизайнерів та студентів, випустила лінійку для дітей віком від 6-ти років.

Базовий набір такого конструктора обійдеться в $130, а професіональний -  $480. Конструктори адаптовані для дітей від 6-ти років, та розроблені з тим, аби розвивати уяву дітей.  

Комплекти поставляються в двох основних комплектаціях: ті, що складаються з 45 дрібних пластикових деталей по типу Lego,  та комплекти з 125, 220, 350 та 1000 блоків. Конструктори виконані в пастельній кольоровій гамі для того, щоб стимулювати фантазію дитини та відповідати істинним кольорам міста.

Комплект Masterplan, що складається з 350 білих і прозорих пластикових елементів, містить також додаткові блоки для моделювання хмарочосів та мостів, а також має наліпки для фасадів. Цей набір буде цікавий для дітей від 12 років. Набір Pro містить 1000 деталей, що дозволяє зробити справжній проект великого міста. Наразі Arckit має кампанію на Kickstarter.  

У нас же вже представлені конструктори європейських брендів Goki та Anker, які виготовлені з натуральних матеріалів та мають креативний дизайн. Конструктори Goki підходять для дітей від 3-х років.

Блоки конструкторів виготовлені з дерева та розмальовані яскравими фарбами. Їх особливість – це фантазійна форма, принти та натуральна текстура дерева. Детальна інформація про конструктори Goki тут.

Конструктори Anker виконані з каменю – і такий варіант виконання захопить дітей, оскільки імітує справжнє містобудування. Кам’яні блоки тяжкі та з характерною фактурою, тому конструкції з них дійсно виглядають по-справжньому. Детальна інформація про конструктори Goki тут.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top