Аirbus ініціює проект, який покращить обробку фотографій, зроблених безполітониками

Аirbus ініціює проект, який покращить обробку фотографій, зроблених безполітониками

Компанія Airbus анонсувала вихід стартапу, Airbus Aerial, який спеціалізуватиметься на створенні сервісів, що покращуватимуть процес обробки зображень, отриманих за допомогою безпілотних літальних апаратів, супутників, а також інших пристроїв.

Airbus Aerial залучатиме до роботи спеціалістів із різних галузей - від виробників транспортних засобів до аналітиків. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню і аерокосмічним технологіям, сервіс уможливить досконаліше опрацювання даних. У перспективі планується, що Airbus Aerial забезпечуватиме зв'язок із безпілотниками і перевезення вантажів на борту пристроїв.

Airbus Aerial надасть низку практичних додатків для державних відомств, а також клієнтів із різних галузей, серед яких - страхування, сільське господарство, нафто-газова промисловість та інші. Штаб-квартира стартапу знаходитиметься в Атланті, штат Джорджія, а очолюватиме її Джессі Калман, за плечима якого досвід роботи у дослідницьких центрах, Федеральному управлінні цивільної авіації США і Асоціації міжнародних безпілотних літальних апаратів (AVUSI).

Джерело: Spacedaily

 

comments powered by Disqus
 
Top