NASA працює над прототипом марсоходу, який виглядає як Бетмобіль

NASA працює над прототипом марсоходу, який виглядає як Бетмобіль

Марсохід був збудований фахівцями у розробці концепцій для космічних апаратів спеціально для Космічного центру ім. Кеннеді, що належить NASA. Прототип марсоходу нагадує Бетмобіль із фільму «Бетмен: Початок».

З кінця 2016 року Космічний центр імені Джона Кеннеді разом з анонімною мережею кабельного телебачення та компанією, що займається розробкою прототипів космічних апаратів, непомітно співпрацювали над створенням планетоходу для дослідження Марсу. Перші фото і відео почали з’являтись у соцмережах на початку травня – дизайн марсоходу схожий на Бетмобіль із відомого супергеройського бойовика.

Новий прототип ровера – це шестиколісний електрокар, який був створений з єдиним наміром – подолання перешкод на піщаному, кам’янистому ґрунті червоної планети. Однак, за словами Марка Паркера, дизайнера та будівника марсоходу, безіменний автомобіль може ніколи не відправитись на Марс. Паркер каже, що NASA планує взяти з собою планетохід у тур по США з науковою програмою «Літо на Марсі», щоб надихнути громадськість на освоєння космічного простору та міжпланетні подорожі.

Фото нижче демонструє колеса марсоходу: 50 дюймів у висоту, 30 – у ширину.

Ще одна фотографія показує вікно ровера з карбоновими вставками і логотипом NASA.

Найближчим часом очікується офіційна заява і ТВ шоу про випуск марсоходу.

Джерело: Business Insider

comments powered by Disqus
 
Top