Революція у світі велобайків: візок-трансформер замість переднього колеса

Революція у світі велобайків: візок-трансформер замість переднього колеса

Trego – інноваційний візок, який удосконалює велобайк і перетворює його у зручний та практичний транспортний засіб. Візок просто і швидко модернізує велосипед, перетворюючи його у вантажний байк за лічені секунди.

Історія ізраїльського проекту Trego бере свій початок ще в 2012 році, а сьогодні – це стартап-компанія на Kickstarter. Простими словами, Trego – це ручний алюмінієвий візок, який за допомогою спеціального кріплення заміняє переднє колесо велосипеду. Він підходить майже до всіх дорослих моделей велобайків.

Trego оснащений двома 16-дюймовими колесами, які здатні нахилятись на поворотах за рахунок індивідуальних дискових гідравлічних гальм. Така система додає поїздці динамічності, а пасажир відчуватиме впевненість.

Спеціальна платформа з кріпленнями дозволяє перевозити до 25 кг вантажу. Інноваційний візок легко з’єднується і від’єднується від велобайку за допомогою спеціального конектора, що кріпиться на передній вилці велосипеду.

Коли пасажир прибув на місце призначення, він може легко від’єднати візок та піти з ним по справах. Тим часом конектор виконуватиме роль підніжки.

Якщо є необхідність перевозити більший вантаж, можна замовити додатковий комплект, який перетворить візок у причіп. Він дозволить перевозити вантаж масою до 40 кг. Запланована роздрібна вартість Trego – 1260$.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top