Мініатюрний дрон Snipe Nano Quadrotor для розвідки

Мініатюрний дрон Snipe Nano Quadrotor для розвідки

Новий Snipe Nano Quadrotor від AeroVironment - це компактний дрон для ведення розвідки, що значно підвищує ситуаційну обізнаність та індивідуальні можливості військових. Snipe Nano Quadrotor буде доступний в продажу вже в цьому році для співробітників поліції, служби екстреного реагування і всіх тих, хто працює зі спостереженням.

Snipe Nano Quadrotor важить всього 140 г і може протриматись в повітрі на одному заряді близько 15 хвилин. Максимальна швидкість 22 км/год і дальність польоту - 1 км. Snipe Nano Quadrotor оснащений контролерами сенсорного екрану підвищеної міцності (стандарт MIL-з STD 810) і якщо він втрачає радіозв'язок, повертається до свого оператора автоматично. Дрон поміщається в невеликий металевий футляр.

AeroVironment розробили Snipe Nano Quadrotor для «спостереження та розвідки на близьких відстанях». Дрон можна використовувати у закритих приміщеннях, таких як театри а концертні зали, оскілки він може зависати в повітрі протягом 60 секунд.

Snipe Nano Quadrotor може записувати відео високої роздільної здатності в режимі реального часу. Дрон витримує вітри 15 миль/ год з поривами до 20 миль/год.

Управління дроном дуже просте і, як стверджують у компанії AeroVironment, потрібно не більше 4 годин для опанування оператором Snipe Nano Quadrotor.

Детальний огляд дрона у відео: 

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top