SpaceX планує запустити перший інтернет-супутник вже в 2019 році

SpaceX планує запустити перший інтернет-супутник вже в 2019 році

57% населення земної кулі, а це 4,2 мільярда, на даний момент не мають доступу до високошвидкісного інтернету. І це проблема у світі технологій та інновацій. Компанія SpaceX запропонувала вирішити цю проблему встановленням інтернет-супутників, які мандруватимуть орбітою Землі та роздаватимуть інтернет там, де це найбільш потрібно.

Плани компанії щодо інтернет-супутника були відомі ще в 2015 році, коли Маск першим заговорив про ідею публічно. Наразі вже оголошена вартість проекту - $ 10 мільярдів. У листопаді минулого року SpaceX подала заяву до Федеральної комісії зі зв'язку США (FCC), щоб керувати проектом.

Наразі на орбіті знаходиться час 1 459 супутників, а в результаті амбітних планів Маска це число збільшиться до 4,425. Супутники будуть запущені на 83 окремі орбітальні площини ракетою Falcon 9 і працюватимуть на  висоті між 1110 і 1325 км. Супутники працюватимуть таким чином, щоб перенаправляти сигнал в райони, де це необхідно найбільше, і направити його подалі від місць, де він може заважати іншим системам.

Віце-президента SpaceX з державних справ Купер розказала, що компанія почне тестування супутників і навіть запустить один прототип до кінця року, а потім інший в перші місяців 2018 року. Після успішного тестування старт кампанія по запуску супутників припаде на 2019 рік.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top