Virgin Galactic випробовує космічний корабель для туристів

Virgin Galactic випробовує космічний корабель для туристів

Virgin Galactic здійснила успішне випробування туристичного космічного корабля Unity. Вперше була випробувана система «повороту вгору хвостового оперення» при вході у щільні шари атмосфери.

Американська компанія Virgin Galactic повідомила, що 1 травня відбулось успішне випробування суборбітального космічного корабля VSS Unity. Політ відбувся в небі над пустелею Мохаве, за участю двох пілотів. Unity здатен набирати надзвукову швидкість, але під час випробування ракетні двигуни не були задіяні. Космічний апарат відстикувався від пілотованого носія на висоті 100 км.

В ході тестування вперше була випробувана система «повороту вгору хвостового оперення». Під час зниження космічного корабля, система здійснює аеродинамічне гальмування, що можна порівняти з падінням волану для бадмінтону. Тож після досягнення відкритого космосу, Unity безпечно доставлятиме туристів на землю.

Модель Unity була створена на заміну зразка, який розбився у 2014 році, що призвело до смерті одного з пілотів. Наразі Virgin Galactic проводить оцінку даних, отриманих після перших польотів та включає їх для подальших випробувань.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top