Маленькі аристократи обирають електрокар D.Throne

Маленькі аристократи обирають електрокар D.Throne

Компанія D.Throne виробляє електрокари преміум класу для дітей. Електромобілі третього покоління здатні долати до 77 км без підзарядки і трансформуватись для подорожей всією сім’єю.

Заможні батьки можуть дозволити придбати своїм дітлахам будь який дитячий автомобіль. Але більшість моделей обмежена технічними можливостями. Тому якщо у дитини вишуканий смак, тоді елітний електрокар D.Throne - це саме те, що їй треба.

D.Throne створений для більшого, ніж просто їздити на подвір’ї будинку. Команда дизайнерів розробила його для довготривалих подорожей, подолання пагорбів, трав’яних ділянок або неякісного асфальту. Акумулятор дозволяє використовувати електрокар від 3 до 7годин часу без підзарядки.

Конструкція автомобіля вироблена з металу і витримує до 200 кг ваги! Дизайн дитячого електрокару виконаний у класичному Британському стилі. Дерев’яне кермо та інші деталі якісно оброблені і дуже приємні на дотик.

Радіаторна решітка – як у дитячому Rolls-Royce, а крісло водія оздоблено натуральною шкірою.

Замовляючи D.Throne, батьки можуть обрати колір каркасу, дерева або шкіри. Приблизна вартість дитячого електрокару – 3000$.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top