Електролітак Lilium Jet здійснив перший успішних політ (відео)

Електролітак Lilium Jet здійснив перший успішних політ (відео)

Люди все ще чекають літаючих автомобілів, але, очевидно, літаючі таксі з’являться першими. Літак вертикального зльоту і посадки Lilium Jet щойно завершив свій перший політ, який повністю пройшов на електричній тязі.

Lilium Jet – це безпілотний двомісний літак, який працює на 36 електродвигунах, розташованих під крилами. Двигуни не пов’язані між собою, а тому у випадку відключення одного – всі інші будуть працювати.

Головна особливість літака – це його здатність злітати вертикально і без потреби у льотній смузі. Lilium Jet може подолати відстань до 300 км та розвинути максимальну швидкість – 300 км/год.

Так, якщо дорога з Манхеттену в Аеропорт Кеннеді на автомобілі займе 1 годину, а на літаку Lilium Jet – близько 5 хвилин та з нульовими викидами в атмосферу. Тому компанія Lilium говорить, що такий повітряний транспорт – найкращий варіант для переміщення містом, в тому числі і для міського таксі.

Літак працюватиме в тому числі і під керівництвом програми Flight System Protection Envelope, яка аналізуватиме команди пілота та у випадку, якщо вони становитимуть загрозу безпеці – відкидатиме їх. Пілотований політ Lilium Jet заплановано на 2019 рік.

На відео нижче демонструється перший політ Lilium Jet.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top