Цукерберг представив соцмережу у віртуальній реальності

Цукерберг представив соцмережу у віртуальній реальності

В ході конференції F8 Марк Цукерберг оголосив про запуск соціальної мережі у віртуальній реальності. Проект отримав назву Facebook Spaces.

Ще декілька років тому соціальна мережа та віртуальна реальність здавались несумісними партнерами. Але Марк Цукерберг, засновник Facebook, представив собі світ, в якому віртуальна реальність буде місцем для спілкування, а не ізоляції. Проект Facebook Spaces – це переконлива відповідь компанії Facebook Inc. на користь соціальної VR.


У Facebook Spaces користувачі представлені у вигляді аватарів, створених автоматично на основі справжніх фотографій або до невпізнання відредагованих автором. У соцмережі можна спілкуватися, ділитися емоціями. А завдяки платформі для створення візуальних ефектів - малювати, переглядати знімки та відеоролики в форматі 360 градусів. Одночасно в одній віртуальній сесії можуть взяти участь до чотирьох чоловік.

Spaces аналізує на що ви дивитесь, створюючи зоровий контакт, адже це є невід’ємною частиною комунікацій. Так само і з рухом вуст. Програма аналізує голос, який приймає мікрофон, та відтворює відповідні рухи.

Певні рухи тіла і контролера допомагають відтворити певні емоції.


У Facebook Spaces користувачі зможуть спілкуватися один з одним за допомогою дзвінків в Facebook Messenger (причому дзвонити по відеозв'язку через Messenger можна навіть тому, у кого немає очок Oculus Rift), грати в ігри, і робити VR-Селфі своїх аватарів. І все це у віртуальному оточенні.


Керівник соціальних VR-проектів Facebook Майкл Бут сподівається, що люди у майбутньому розглядатимуть віртуальну реальність не як іграшку, а як те, що їм дійсно необхідно.

Джерело: Engadget

comments powered by Disqus
 
Top