Trans Am відроджує сучасний Firebird потужністю 1000 кінських сил

Trans Am відроджує сучасний Firebird потужністю 1000 кінських сил

Trans Am Worlwide представила новий Chevrolet Camaro потужністю 1000 к.с. із дизайном Pontiac Firebird зразка 1970 року.

Американська компанія Trans Am Worlwide представила на автосалоні у Нью-Йорку 2017 свій хедлайнер - Chevrolet Camaro 455 Super Duty, тим самим вибивши із лідерів Dodge Demon.

Автомобіль оснащений V8 двигуном, який може розвивати потужність 1000 к.с. Дизайнери змінили зовнішній вигляд так, щоб він став виглядати як Pontiac Firebird Trans Am 1970 року випуску – це справжні ліки для тих, хто сумує за старим улюбленим Pontiac.

Trans Am починав як невеличкий магазин, перш ніж отримати виняткові права на бренд та побудувати бізнес на сучасній реставрації.

На сьогоднішній день Trans Am Worldwide відроджує класичні Firebird, будує нові «рестомоди» (реставрація + сучасна модифікація) та пропонує власні творіння.

Оснащення Chevrolet Camaro 455 Super Duty

Super Duty побудований на Альфа-платформі GM, яка служить основою для Camaro і моделей Cadillac ATS і CTS. Автомобіль отримав нову оптику, карбоновий спойлер та новий капот з графічними крилами.

Під капотом – 7,5 л V8 двигун, модифікований за допомогою NASCAR. Максимальний рівень крутного моменту сягає 1418 Нм.

Автомобіль планують випустити обмеженим тиражом у 50 екземплярів. 

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top