Lockheed Martin показала деталі гвинтокрила нового покоління Boeing-Sikorsky Future Vertical Lift

Lockheed Martin показала деталі гвинтокрила нового покоління Boeing-Sikorsky Future Vertical Lift

Американська компанія Lockheed Martin показала відео з комп’ютерними моделями гвинтокрила Boeing-Sikorsky Future Vertical Lift. Компанія розробила два варіанти гвинтокрилів – транспортний та ударний.

Future Vertical Lift побудований на базі експериментального Sikorsky X2 і являє собою швидкісний гвинтокрил. Future Vertical Lift отримав соосні несучі гвинти та гвинт, який штовхає, розташований ззаду. Завдяки такій конструкції Future Vertical Lift зможе розвивати швидкість значно більшу, аніж звичайні гвинтокрили, а також мати більші потужність та діапазон корисного навантаження.

Елементи конструкції гвинтокрила виконані із жорсткого композитного матеріалу, що забезпечує покращений контроль паріння та низькошвидкісного маневрування, а також швидке прискорення та уповільнення в горизонтальному польоті.

Також в гвинтокрилі реалізовано активний контроль за вібрацією, завдяки чому він більш комфортний та менш шумний під час польоту. Для польотів на далекі відстані у гвинтокрилі передбачено можливість для повітряної дозаправки.

На відео демонструється повний огляд концепту Lift Future Vertical.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top