Honda представила електромобіль Clarity Electric та гібрид Clarity Plug-In Hybrid

Honda представила електромобіль Clarity Electric та гібрид Clarity Plug-In Hybrid

Honda дебютувала у сегменті електричних автомобілів, запропонувавши ще дві «екологічно чисті» моделі, які доповнять лінійку машин компанії на альтернативному паливі.

На міжнародному автосалоні у Нью-Йорку 2017 японський виробник представив 2 нові версії седану Clarity Fuel Cell – це Clarity Plug-In Hybrid та Clarity Electric.

Автовиробник впевнений, що нова сім’я Honda із стратегією «3 в 1» - ключ до збільшення рівня продажу автомобілів у п’ятикратному розмірі до 2020 року. Джеф Конрад, старший віце-президент американського підрозділу Honda, заявив, що Honda Clarity націлена на прискорення впровадження технології електрифікованого приводу і відтепер це буде основним напрямком діяльності компанії. Зокрема, мета продажів компанії – ринок США, де Хонда планує продати 75 000 автомобілів усіх трьох моделей у найближчі 4 роки.

Honda Clarity Plug-in Hybrid

Гібрид Honda Clarity Plug-in оснастили електродвигуном 1,5-літровим ДВЗ, що працює по циклу Аткінсона, та потужністю 181 к.с. Батарея, ємністю 17 кВт/год, забезпечує пробіг на електротязі 68 км і заряджається від побутової мережі за 2,5 години. Загальний запас ходу гібридної «Хонди» складає 531 км. Водії матимуть змогу обирати режим водіння: нормальний, економ або спорт.

Honda Clarity Electric

Електромобіль Honda Clarity отримав мотор потужністю 161 к.с. і батарею ємністю 25,5 кВт/год, заряд якої заповнюється за 3 години. Ця модель також має 3 режими водіння, як і у гібридного кару. Про дальнобійність «чистого» електрокара виробник не розповів нічого, однак, судячи з ємності акумулятора, цей показник буде близько 130-150 км.

Кожна з трьох моделей Honda Clarity пропонує індивідуальний підхід до створення унікального дизайну, що включає в себе: колір, тип освітлення, вигляд передньої частини, 18 різновидів колісних конструкцій.

Серед доступний функцій – система аудіо дисплея з повним набором технологій безпеки та допомоги водію. Системою можна керувати зі свого смартфона з функціями Apple CarPlay або Android Auto. 

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top