Genesis представив перший водневий кросовер GV80 Fuel Cell Concept

Genesis представив перший водневий кросовер GV80 Fuel Cell Concept

Компанія Genesis показала концептуальний кросовер GV80, який є першим SUV нещодавно утвореного бренду. Представлений прототип дає уявлення про те, в якому напрямку буде рухатися виробник в найближчому майбутньому.

На автошоу у Нью-Йорку був представлений концептуальний кросовер GV80 від південнокорейського бренду Genesis.Прототип розширює межі можливостей: поєднання електричного та водневого двигуна гарантуватиме нульовий рівень викидів. А підзарядка автомобіля буде можлива від розетки.

Дизайн

Новинка представляє собою розкішний позашляховик, який об’єднує в собі «спортивну елегантність» та «лаконічність».

Автомобіль оснащений хромованою радіаторною решіткою, візерунок якої повторюється на унікальних колісних дисках. Також GV80 має тонкі світлодіодні фари і відеокамери замість зовнішніх дзеркал заднього виду.

Салон автомобіля має контрастне двокольорове оформлення. Інтер’єр оснащений шкірою, замшею, деревом та алюмінієм. В салоні Genesis встановлено 4 окремих спортивних крісла, які розділяє висока центральна консоль.

Повсюди встановлені сенсорні кнопки та 4 планшети - по одному для кожного пасажира. Зокрема широкоформатний 22х-дюймовий OLED-монітор вбудований у віртуальну приладову панель з лаконічною горизонтальною архітектурою.

Мультифункціональний контролер, який знаходиться всередині салону, містить тачпад з функцією розпізнавання рукописного тексту. Навряд чи можна розраховувати, що Genesis GV80 все ж увійде у виробництво. Genesis характеризує прототип як орієнтовну стратегію «атлетичного» дизайну для майбутніх позашляховиків.

Джерело: Engadget

comments powered by Disqus
 
Top