Огляд бездротової точки доступу TP-Link EAP245

Огляд бездротової точки доступу TP-Link EAP245

Компанія TP-Link виправдано займає лідируючі позиції в сегменті «консьюмерского» мережевого обладнання і зовсім недавно почала розвивати свій мобільний підрозділ Neffos. Крім цього в інтереси TP-Link входить і мережеві бізнес-рішення - комутатори, маршрутизатори, додаткові антени, а також точки доступу. Саме до останньої категорії і належить тестуєма модель.

Комплектація

Після ребрендингу у TP-Link змінився в кращу сторону не тільки логотип, але і оформлення упаковок. Так наш пристрій поставляється в коробці, пофарбованій у темні тони, разом зі вставками м'ятного кольору.

Покупець отримає набір паперової документації, адаптер живлення, а також систему стельового кріплення разом з дюбелями і шурупами. Виробник передбачив можливість установки точки доступу на стельову балку за допомогою спеціального перехідника.

Зовнішній вигляд

Зовні, Auranet EAP245 нагадує звичайний роутер, у якого немає антен. Корпус виконаний з практичного матового пластика білого кольору, з невеликою кількістю глянцевих вставок. Це великий плюс для устаткування, яке призначене для використання в місцях з великою прохідністю.

На верхній панелі, яка після установки на стелю або стіну буде найбільше кидатися в очі, можна побачити логотип і світлодіодний індикатор. Бічні грані отримали декоративні прорізи, які забезпечують краще охолодження внутрішніх компонентів, а на тильній панелі розташовані пази для фіксації пристрою на кріпленні, а також сервісна інформація.

Точка доступу Auranet EAP245 досить проста у використанні, тому з її інсталяцією проблем виникнути не повинно.

Інтерфейсна панель включає в себе порт RJ-45, клавішу перезавантаження, роз'єм безпеки Kensington, а також гніздо для підключення живлення.

До слова, для зручності використання, можна не використовувати адаптер живлення, Auranet EAP245 підтримує PoE – живлення по Ethernet-кабелю.

Функціональність і можливості

TP-Link Auranet EAP245 - двухдиапазонная точка доступу, яка підтримує стандарт 802.11ac. Вона працює в двох каналах - 2,4 ГГц і 5 ГГц зі швидкостями 450 Мбіт/с і 1300 Мбіт/с відповідно, а також підтримує технологію MIMO 3x3. Остання забезпечує більш швидке і стабільне підключення до бездротової мережі.

Модель оснащена трьома внутрішніми всеспрямованими антенами потужність по 4 дБі. Безпеку забезпечує 64/128/152-бітове шифрування WEP/WPA/WPA2-Enterprise, а також WPA-PSK/WPA2-PSK.

Для контролю роботи мережевого пристрою необхідно добре оптимізоване програмне забезпечення. У TP-Link є спеціальна безкоштовна утиліта, яка забезпечує повний доступ до всіх функцій і можливостей разом з простим і зручним інтерфейсом.

За допомогою EAP Controller можна моніторити і керувати цілою мережею точок доступу, а також оптимізувати розподіл мережевих ресурсів за допомогою наочних планів поверхів – ідеальне рішення для готелів, а також компаній з великою кількістю філій та офісів.

Серед основного функціоналу варто виділити можливість обмеження швидкості, загальний графік перезавантажень, контроль доступу і віддалене оновлення. Адміністратор без проблем зможе переглянути статистику трафіку у реальному часі, а для гостьових користувачів настроюється режим автентифікації.

Враження

TP-Link Auranet EAP245 - в міру проста, але функціональна двухдиапазонная бездротова точка доступу з можливістю стельової установки, широкими можливостями і оптимізованою системою управління. Також вона забезпечує загальну пропускну здатність до 1750 Мбіт/с і підтримує технологію PoE.

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель TP-Link Auranet EAP245 ver: 1.0
  • Стандарт IEEE 802.11b/g/n/ac
  • Швидкість 802.11n до 450 Мбіт/с, 802.11ac до 1300 Мбіт/с
  • Антени 3 внутрішні MIMO 3x3
  • Шифрування 64/128/152-bit WEP/WPA/WPA2-Enterprise, WPA-PSK/WPA2-PSK
  • Порти 1GbE з підтримкою PoE
  • Живлення DC 12 В 1,5 А
  • Розміри 18 х 18 х 4,75 см
comments powered by Disqus
 
Top