Компактна камера Canon PowerShot SX730 HS із суперзумом

Компактна камера Canon PowerShot SX730 HS із суперзумом

Сьогодні компанія Canon оновила лінійку фотоапаратів для подорожей PowerShot SX витонченою камерою із суперзумом – SX730 HS. Завдяки 20,3-мегапіксельному CMOS-датчику та процесору DIGIC 6 компактна камера PowerShot SX730 HS здійснює тривалу зйомку зі швидкістю 5,9 кадру на секунду.

Нова камера оснащена ширококутним 40-кратним оптичним зумом і 80-кратним суперзумом для зйомок як ближнього, так і дальнього плану. Корпус новинки завтовшки лише 39,9 мм. Підвищена швидкість автофокуса – 0,12 с, 8 режимів інтелектуальної стабілізації зображення, 5-осьова динамічна стабілізація та відеозйомка в розширенні Full HD, роблять картинку чіткою і деталізованою.

Новий режим Creative Shot у PowerShot SX730 HS – використовується під час руху, камера автоматично створить 5 додаткових версій знімка із застосуванням різних фільтрів і ефектів. Додайте колориту вашій історії в Instagram із режимом Short Clip Movie. Знімайте 4- або 5-секундні кліпи з роздільною здатністю Full HD із різними опціями програвання, включаючи сповільнену або прискорену зйомку. PowerShot SX730 HS оснащена великим, 7,5 см, поворотним РК-дисплеєм. Це рішення дозволяє робити знімки з різних ракурсів і під будь-яким кутом, а також створювати креативну композицію кадру. А функція позначення дати дозволить задокументувати всі ваші фотографії з подорожей.

Модуль Wi-Fi дозволяє швидко підключати смартфон і ділитися улюбленими моментами. Камеру та смартфон синхронізувати за допомогою Bluetooth і переглядати фотографії у той час, коли камера знаходиться в сумці. Bluetooth також можна використовувати для бездротової віддаленої зйомки. З додатком Camera Connect ви можете точно визначити, де були зроблені знімки, завдяки додаванню GPS-даних через смартфон.

Основні характеристики PowerShot SX730 HS:

  • компактність і суперзум;
  • відмінний результат під час денної та нічної зйомки;
  • простий запис відео з роздільною здатністю Full HD;
  • зручні налаштування – від простого до вдосконаленого режиму;
  • простота підключення та розповсюдження знімків/відео в інтернеті.
comments powered by Disqus
 
Top