Огляд світлодіодного конструктора Light Stax: підсвіти гру LED-цеглинками

Огляд світлодіодного конструктора Light Stax: підсвіти гру LED-цеглинками

Конструктор Light Stax, що підкорив Європу і США та став номінантом на нагороду Best Toy Fair, з’явився і в Україні. Light Stax – це кольорові цеглинки зі світлодіодами, які сяють світлом та перетворюють звичайні фігури на справжні арт-об’єкти.

Унікальність Light Stax

Кожна цеглинка Light Stax має світлодіод, що випромінює світло, тому з конструктора можна створити неймовірні фігури, будівлі та об’єкти зі справжнім підсвічуванням. Наприклад, будиночок з освітленням, Ейфелеву вежу, що сяє як справжня, маяк з ліхтарем чи ж автомобіль з увімкненими фарами.

Сяючі фігурки Light Stax – це альтернатива нічнику у дитячій чи креативна лампа.

Конструктори Light Stax можуть бути як самостійною іграшкою, так і доповненням до LEGO, оскільки розміри цеглинок у них однакові. 

Для кого

Light Stax рекомендований для гри дітям від 6-ти років, тому що складається з дрібних деталей. Для молодших дітлахів, починаючи з 3-річного віку, є конструктори з великими цеглинками Light Stax Junior.

Для старших дітей, тинейджерів та дорослих конструювання з LED-цеглинок Light Stax може стати хобі, тому що будівництво міста, яке сяє справжніми вогнями, з вуличними ліхтарями, автомобілями та вітринами магазинів – це проект не на один день.  

Як працює

Конструктори Light Stax працюють без дротів та батарейок. Для того, щоб конструкція почала світитись, її потрібно приєднати до бази-підставки.

Одна цеглинка-база може підсвітити до 500 елементів. Для заряджання бази використовується кабель USB, підключений до ноутбуку чи ж до адаптеру живлення.

На акумуляторній базі є кнопка для ввімкнення та для вибору режиму підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та розгоряння-затухання.

Розмір цеглинок Light Stax: 2х2 та 2х4, тому воли легко комбінуються та складаються у фантазійні фігури. Форма блоків Light Stax універсальна та проста, тому дитина легко зможе спроектувати як прості фігури, так і складні композиції.

Види конструкторів

Light Stax представлений в двох форматах: великі набори та менші, з додатковими деталями. Великі набори мають готові схеми для конструювання.

З 50 STAX-елементів, що входять в найменший набір Light Stax Creative (придбати можна тут), можна створити 4 фігури, які зображені на коробці, та реалізувати необмежену кількість власних ідей.  

Кожен набір – тематичний: так, Light Stax Reptiles – це рептилії, Light Stax Soccer – футболісти, Light Stax Adventure – птахи та звірі, а Light Stax Liberty – це і дерева, і Ейфелева вежа, і навіть гітара.

Набори з додатковими цеглинками можна придбати для доповнення колекції Lego або для «знайомства» з іграшкою. Міні-набори є різних кольорів та ступенів прозорості. Додаткові цеглинки поставляються без блоку живлення, тому його потрібно докуповувати окремо.

Конструктори Light Stax ексклюзивно представлені в інтернет-магазині MOYO

ОСОБЛИВОСТІ:

• 3 режими LED-підсвічування • 

• Безпечна конструкція • 

• Бездротове живлення • 

• Повна сумісність з цеглинками Lego • 

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель Light Stax
  • Розміри 2х4, 2х2
  • Кольори синій, жовтий, коричневий, червоний, рожевий, помаранчевий, зелений, білий, чорний
  • Живлення підставка-база з літій-полімерним акумулятором, USB живлення
comments powered by Disqus
 
Top