Огляд світлодіодного конструктора Light Stax Junior: підсвіти улюблені іграшки

Огляд світлодіодного конструктора Light Stax Junior: підсвіти улюблені іграшки

Конструктор LEGO - невід'ємна частина дитинства кожного сучасного малюка. Якщо цифрові технології за останні 20 років змінилися так, що їх зараз і не впізнати, то цей класичний конструктор залишився практично незмінним і не менш популярним навіть у епоху смартфонів та планшетів, соціальних мереж і Youtube. Сучасні батьки часто вважають що краще для ігор з малечою – різні IT-рішення, хоча для розвитку дрібної моторики у дитини, ідеальним варіантом стане конструктор. За весь час існування LEGO, було створено неймовірна кількість деталей та наборів – тому діти можуть грати з ним на протязі тривалого часу. Для того щоб все-таки урізноманітнити гри з конструктором, невеликий європейській стартап створив сумісні з LEGO кубики, але з інноваційним рішенням - світлодіодним підсвічуванням. Новий конструктор розділили на дві серії і в цьому огляді ми розглянемо Light Stax Junior, який сумісний з LEGO DUPLO та підходить для дітей віком 3+.

Ідея та особливості

Ідея конструктора Light Stax належить Джонні з Тайваню, який знайшов однодумців на найбільшій виставці дитячих іграшок Spielwarenmesse, яка проходить у Нюрберзі.

У нових партнерів вже був досвід роботи з різними конструкторами, а також їх продажами на європейському ринку. На даний час Light Stax можна придбати в ряді європейських країн, США та Австралії. Також конструктор можна ексклюзивно купити в українському інтернет-магазині MOYO.

Конструктор Light Stax Junior складається з кубиків трьох різних розмірів - 2x2, 2x3 і 2x4, в шести різних кольорах не рахуючи чорний - білий, синій, зелений, жовтий, рожевий, червоний та помаранчевий.

Кубики з'єднуються за рахунок спеціальних кріплень.

 

Кожен блок оснащений вбудованими світлодіодами, які при складанні конструктора входять в одну мережу та живляться за рахунок спеціального блоку чорного кольору з розмірами 4x4.

 

Цей модуль працює від трьох елементів живлення або USB-підключення. В останньому варіанті яскравість підсвічування буде помітно вище. Усього доступно три режими освітлення - постійне, миготіння і ефект «хвилі». Для їх перемикання необхідно натиснути на хромовану клавішу на одній з граней чорного модуля.

Як уже згадувалося, Light Stax Junior сумісний з LEGO DUPLO, тому дитина може доповнити вже готові конструкції елементами з підсвічуванням або зібрати щось нове і ефектне.

В цілому, можна комбінувати деталі як хочеш, тому варіантів фігур – необмежена кількість.

Головне пам'ятати, що для підсвічування кубиків Light Stax, необхідно встановити їх в одну мережу з базою живлення.

Конструктор

У портфоліо виробника входять як готові набори, з яких можна зібрати кілька різних фігур, так і окремі деталі, які можна придбати як для доповнення конструктора, так і скласти з таких деталей індивідуальний набір для ігор.

Серед класичних комплектів можна виділити варіанти з 24, 34, 36 і 75 деталями. Складність таких наборів зростає із збільшенням кількості кубиків.

Classic - конструктор з 24 кубиків в шести різних кольорах і розміром 2x2, сумісний з наборами LEGO DUPLO і може використовуватися самостійно. Цей комплект дозволить зібрати необмежену кількість фігур або доповнити вже готові конструкції. Для підсвічування використовується USB-база (LS-M03000), яка підходить і для інших деталей серії «Junior».

 

Advanced - просунутий конструктор з 36 кубиків в шести різних кольорах і розміром 2x2 сумісний з наборами LEGO DUPLO і може використовуватися самостійно. Цей комплект дозволить зібрати необмежену кількість фігур або доповнити вже готові конструкції. Для підсвічування використовується USB-база (LS-M03000), яка підходить і для інших деталей серії «Junior».

 

 

Complete - набір світлодіодного конструктора складається з 34 кубиків трьох різних розмірів, тому він підійде для дітей, які вже збирали простіші моделі, або мають досвід гри з LEGO DUPLO. З цим набором можна зібрати необмежену кількість фігур, а для підсвічування кубиків використовується USB-база (LS-M03000), яка підходить і для інших конструкторів LIGHT STAX, серії «Junior».

 

 

Ultimate - цей набір світлодіодного конструктора складається з 75 кубиків трьох різних розмірів, тому він підійде для дітей, які вже збирали простіші моделі, або мають досвід гри з сумісним конструктором LEGO DUPLO. З цим набором можна зібрати необмежену кількість фігур, а для підсвічування кубиків використовується USB-база (LS-M03000), яка підходить і для інших конструкторів LIGHT STAX, серії «Junior».

 

Простіші набори дозволять грати з конструктором як з пазлами.

Набір кубиків «Puzzle Pack» з лінійки «Junior» із зображенням динозаврів дозволить дитині зібрати до чотирьох малюнків і безмежної кількості фігур. Цей комплект можна використовувати як самостійно, так і з конструктором LEGO DUPLO. Підсвічування забезпечує база, яка працює від трьох елементів живлення AAA або USB-підключення. Три режими підсвічування допоможуть зробити гру веселіше і прикрасити інтер'єр дитячої кімнати.

 

Цей різдвяний набір «Puzzle Pack» з лінійки «Junior» підходить як для використання з сумісним конструктором LEGO DUPLO, так і як самостійна іграшка. З блоків можна створити до 4-х різних різдвяних малюнків і безмежної кількості фігур. Підсвітити конструкцію можна за допомогою бази, яка працює від трьох елементів живлення формату AAA або USB-підключення. Три режими підсвічування допоможуть зробити гру веселіше і прикрасити інтер'єр дитячої кімнати.

 

 

Набір окремих деталей Extension Pack, який вже згадувався, підійде для польоту фантазій та допоможе зібрати неймовірні фігури або доповнити готові набори Light Stax.

 

 

 

ОСОБЛИВОСТІ:

• Якість виконання • 

• Сумісність з LEGO DUPLO •

• Світлодіодне підсвічування •

 

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель Light Stax Junior
  • Розміри кубиків 2x2, 2x3, 2x4
  • Кольори білий, синій, зелений, жовтий, червоний, помаранчевий
  • Живлення USB-модуль з підтримкою трьох елементів живлення

Конструктори Light Stax ексклюзивно представлені в інтернет-магазині MOYO.

comments powered by Disqus
 
Top