Новий смартфон Sony Xperia L1

Новий смартфон Sony Xperia L1

Сьогодні компанія Sony Mobile представила новинку Xperia L1 - смартфон з великим 5,5" HD дисплеєм і високою продуктивністю за доступною ціною.

Головні складові стабільної роботи Xperia L1: чотирьохядерний процесор і висока швидкість передачі даних за технологією 4G LTE. Обсяг пам'яті, можливо збільшити до 256 ГБ за допомогою карти microSD.

Функція Smart Cleaner, яка працює в фоновому режимі, забезпечує максимальну продуктивність, автоматично завершує невикористовувані процеси і видаляє дані кешу.

Смартфон Xperia L1 має програмну функцію Xperia Actions. Це інтелектуальна технологія, яка дозволяє змінювати налаштування пристрою і його функції відповідно до сценарію використання. Наприклад, режим «На добраніч» автоматично присвоїть пристрою статус «Не турбувати», зменшить яскравість і забезпечить безперебійну зарядку.

Представлена в 2016 році технологія Xperia Tips - це особистий помічник, який враховує ваші звички і підлаштовує смартфон так, щоб виводити на екран актуальні і своєчасні підказки по максимально ефективному використанню Xperia L1.

Xperia L1 буде представлений в класичному чорному і білому кольорах.

comments powered by Disqus
 
Top