Інтерактивний проектор Sony Xperia Touch та новий концепт Xperia Ear Open Style CONCEPT

Інтерактивний проектор Sony Xperia Touch та новий концепт Xperia Ear Open Style CONCEPT

Sony представила пристрої, які відкривають нові перспективи розвитку споживчої електроніки.

Інтерактивний проектор Xperia Touch на базі Android

Xperia Touch — це інтерактивний проектор, що перетворює будь-яку вертикальну або горизонтальну пласку поверхню в 23-дюймовий сенсорний HD-дисплей. Швидкий і чутливий інтерфейс реагує на дотики. У ньому застосовується технологія Sony SXRD для проекційних дисплеїв, а реакція на фізичні дотики можлива завдяки поєднанню передового ІЧ-передавача і вбудованої камери, захоплюючої рухи зі швидкістю 60 кадрів в секунду.

Лаконічний початковий екран розроблений спеціально для управління за допомогою дотиків. Він залишається інтуїтивно зрозумілим і зручним в управлінні як в світлих, так і в темних приміщеннях. На ньому ви знайдете актуальну інформацію про погоду, віртуальну дошку для нотаток, нагадувань, малюнків і відеонотаток, календар і Skype.

Xperia Touch не тільки підтримує функцію PlayStation 4 Remote Play, але і дозволяє запускати будь-які програми або ігри, завантажені з магазину Google Play. Це абсолютно новий і унікальний спосіб використання мільйонів різних додатків. І звичайно, унікальні можливості інтерактивної проекції, управління дотиками і архітектури сенсорів відкривають перед розробниками абсолютно нову платформу для творчості.

Проектор Xperia Touch з'явиться на ринках Європи навесні 2017 року та буде доступний за ціною 1 499 євро.

Концепт Xperia Ear Open-style CONCEPT - нове покоління розумних пристроїв

Основою концепту Xperia Ear Open-style CONCEPT є аудіотехнологія open-ear («відкрите вухо»), яка означає, що ваші вуха залишаються відкритими під час прослуховування музики або іншої інформації з основного пристрою. Аудіотехнологія розроблена в рамках програми Sony’s Future Lab, яка дає можливість користувачам випробовувати прототипи і формувати кінцевий вигляд продукції Sony.

В бездротовій стереогарнітурі з технологією open-ear використані новітні розробки Sony в області акустики. Ви можете насолоджуватися музикою або отримувати повідомлення і одночасно чути все, що відбувається навколо вас. Тепер, коли ви слухаєте музику під час тренування або поїздки в громадському транспорті, ви відчуваєте абсолютно нові, ні з чим незрівнянні відчуття повної присутності в єдиному навколишньому світі. Його потужні просторові провідники звуку працюють спільно з динаміками щоб передавати звук безпосередньо у вухо.

Як і у випадку з уже випущеним Xperia Ear, концепт Xperia Ear Open-style CONCEPT буде підтримувати технологію Sony Agent - персонального асистента, який розуміє голосові команди і рухи головою, і допомагає вам справлятися зі справами, одержувати інформацію і спілкуватися.

Компанія Sony Mobile продовжить розробляти нові функції для подальшого поліпшення можливостей розумного помічника. Прикладом такого поліпшення є 'Anytime Talk' - новий голосовий чат-сервіс, який дозволить користувачам миттєво почати груповий чат в режимі реального часу без пошуку по контактам або набору номера, вам потрібно тільки натиснути одну кнопку або зробити рух головою. Бета-версія буде поширюватися на перше покоління Xperia Ear в найближчі місяці.

comments powered by Disqus
 
Top