Доступні смартфони Sony Xperia XA1 і XA1 Ultra з камерою високої якості

Доступні смартфони Sony Xperia XA1 і XA1 Ultra з камерою високої якості

Sony оголосила про випуск двох моделей середнього сегменту в оновленій серії X: Xperia XA1 і Xperia XA1 Ultra з 6-дюймовим екраном. Їх відрізняють гідні преміального сегменту камери і восьмиядерний процесор.

Фотознімки, які вам сподобаються

XA1 і XA1 Ultra оснащені основними камерами з розширенням 23МП з матрицею Exmor RS (1/2.3 ") і об'єктивом F2.0, які забезпечують відмінну якість фотозйомки в умовах недостатнього освітлення. Час від запуску камери до першого знімка складає всього 0,6 с, а швидкий гібридний автофокус гарантує чіткість кадрів.

Фронтальні камери - ключовий елемент світу селфі. Ширококутний об'єктив (23 мм) і камера з роздільною здатністю 8МП в Xperia XA1 захоплюють всі деталі навіть при зйомці групових селфі. Смартфон XA1 Ultra оснащений фронтальною камерою 16Мп з оптичною стабілізацією, яка нівелює тремтіння рук і підвищує якість селфі при поганому освітленні. Крім того, в ній встановлений інтелектуальний спалах для природного освітлення особи. Камери в обох моделях управляються жестами: щоб створити ідеальне селфі, досить просто змахнути рукою.

Краса від краю до краю

5-дюймовий HD-дисплей (720p) моделі XA1 і 6-дюймовий Full HD дисплей (1080p) в XA1 Ultra займають всю ширину смартфона і забезпечують чітке, детальне зображення. Майстерність дизайнерів Sony проявилася в філігранній обробці верхнього і нижнього краю, а також у виборі матеріалів: алюмінієві бокові грані корпусу приємні на тактильний дотик.

Стабільно висока продуктивність

Восьмиядерні процесори MediaTek Helio P20 з технологією енергозбереження відповідають за стабільність і швидкість роботи.

Технологія зарядки Qnovo Adapt перевіряє стан акумулятора та оптимізує розподіл заряду так, щоб це дозволяло уникнути несправностей і подовжити термін служби батареї. Режим Stamina забезпечує максимальний час роботи акумулятора тоді, коли він дійсно необхідний, за рахунок відключення непотрібних служб. Служба Smart Cleaner управляє продуктивністю і пам'яттю пристрою: вона автоматично очищає кеш і видаляє програми,  які не використовуються для досягнення оптимальної швидкості і продуктивності, і підтримує ці параметри на належному рівні. Крім того, обидві моделі підтримують технологію швидкої підзарядки.

Робить ваше життя простішим

У XA1 і XA1 Ultra застосовується технологія Xperia Actions. Вона вивчає поведінку користувача і полегшує йому життя за допомогою параметрів, що настроюються і індивідуальних рекомендацій. Наприклад, Xperia навчиться визначати, у скільки ви зазвичай лягаєте спати або встаєте з ранку, щоб зменшувати яскравість екрану і знижувати гучність викликів на цей час. Якщо ви вирушили в подорож, Xperia допоможе вам в дорозі і під час прибуття: смартфон визначить місце розташування аеропорту і запропонує завантажити карти для автономного використання і мовний словник країни перебування. 

Вихід на ринок

Смартфони Xperia XA1 і Xperia XA1 Ultra на ОС Android N надійдуть у продаж навесні 2017 року та будуть доступні в білому, чорному, рожевому і золотому кольорах. Для обох моделей доступні чорні і білі чохли-підставки Style Cover і безліч аксесуарів.

comments powered by Disqus
 
Top