lifecell оголошує про акцію для тарифних планів «Свобода»

lifecell оголошує про акцію для тарифних планів «Свобода»

Нові абоненти, які придбали та активували стартовий пакет «3G+ Свобода», можуть безкоштовно отримати додатковий обсяг високошвидкісного мобільного інтернету та заощадити 40 грн.

Оператор lifecell запропонував новим абонентам, які активували стартовий пакет «3G+ Свобода», безкоштовно перейти на пакет послуг М, у якому надається більший обсяг 3G+ мобільного інтернету.

Скориставшись акційною пропозицією, абоненти у перший місяць після активації стартового пакету, крім 750 хвилин для дзвінків на всі мережі, безкоштовних соцмереж і месенджера BiP, отримають додатковий обсяг 3G+ мобільного інтернету на 30 днів, не доплачуючи 40 грн, які складають різницю між пакетами S та M.

Перехід доступний протягом 7 календарних днів після активації стартового пакету за коротким номером *141* 502#. Період дії акційних умов з 23.02.2017 по 31.05.2017 включно на всій території України. Взяти участь в акції можуть ті абоненти, які активували стартовий пакет «3G+ Свобода» у період дії акції.

Розгортаючи в Україні найшвидшу 3G+ мережу, компанія lifecell прагне надавати своїм клієнтам нові тарифи та акції, що відповідають найвищим вимогам та актуальним потребам сучасних абонентів. Наприкінці минулого року оператор запропонував тарифний план «3G+ Свобода» з великими пакетами найшвидшого мобільного інтернету в Україні, за результатами незалежного рейтингу Ookla, і унікальну можливість дзвонити за будь-які номери, включаючи міські, забувши про бар’єри.

comments powered by Disqus
 
Top